Kodukord - Moto Mängutuba

 

 1. Teenuse tellijal on võimalus tutvuda peoruumidega enne broneerimise teostamist, leppides kokku konkreetne aeg mängutoa töötajaga telefoni teel.
 2. Peo korraldaja/teenuse tellija võib tulla kohale 15 minutit enne broneeritud peo alguse aega. Aeg antakse peo korraldajale peo ettevalmistuste tegemiseks.
 3. Peo korraldaja/teenuse tellija vastutab rendipinna eest.
 4. Mängutoas hoitakse puhtust ja korda, sisustust kasutatakse heaperemehelikult.
 5. Mängutoas on lubatud viibida ainult vahetusjalanõudes või sokkides. Välisjalanõudes on ruumides viibimine keelatud.
 6. Mängutoas on keelatud suitsetada ja tarbida alkohoolseid jooke.
 7. Mängutoas on keelatud viibida lemmikloomadega. Kui tore loom ka ei oleks, järgmistel külastajatel võib olla mõne looma vastu allergia.
 8. Mängutuba ei vastuta külastajate riiete ja isiklike asjade eest. Teil on võimalus lukustada välisuks pärast viimase külastaja saabumist, et keegi ei saaks loata mängutuppa siseneda.
 9. Automaatkohvimasinas võib kasutada ainult Moto Mängutoa poolt antud kohviube. Kohvioad on erinevalt valmistatud ja mängutuba kasutab väga kvaliteetseid ube, et mitte rikkuda kohvimasinat. Eriti kahjulikud on automaatmasinale kiirröstitud ja aroomatiseeritud kohvioad.
 10. Palume arvestada, et kõik mängutoa atraktsioonid pole sobivad igas vanuses lastele ja täiskasvanutele. Ka lastetoolid on arvestatud teatud kaaluga ja kui täiskasvanu peale istub, võib tool puruneda.
 11. Mängutuba ei osuta lastehoiu teenust. Palun veenduge, et peol on piisav arv täiskasvanuid, et tagada laste turvalisus. Vanemad vastutavad laste turvalisuse ja nende tegevuse eest.
 12. Mänguväljakule ei ole lubatud minna kommi, nätsu, joogi, muu toiduga või teravate esemetega (nuga, käärid vms). Söömiseks ja joomiseks on eraldatud koht.
 13. Mänguasjad ja muud mängutoa esemed on mõeldud kohapeal kasutamiseks. Neid ei tohi võtta kaasa.
 14. Pürotehnika, ilutulestiku ja toiduvulkaanide kasutamine mängutoa ruumides on keelatud. Mängides lapsed hingavad rohkem ja sügavamalt, kuid põlemisest tekkiv suits ja gaasid ei ventileeri nii kiirelt ja laps (ja järgmised külastajad) peavad seda sisse hingama. Loomulikult on see ka tuleohtlik.
 15. Mööblit ja atraktsioone ei tohi ümber paigutada.
 16. Peo lõppedes palume asetada mänguasjad omale kohale tagasi ning pallimeri korda seada.
 17. Peo lõppedes palume ühekordsed nõud, toidujäätmed ja muu prügi visata prügikorvidesse. Mängutoale kuuluvad kasutatud nõud palume puhtaks pesta ja lauad pühkida. Kui topsidesse jääb morssi vms vedelaid jooke, siis kallake see enne kraanikaussi ja siis visake topsid prügikasti. Kui on klaastaarat, siis palun panna see prügikorvi kõrvale. Prügikotti tõstes võivad klaasist esemed kotis puruneda ning prügikoti ära lõhkuda enne kui prügi jõuab konteinerisse.
 18. Kui mõni mänguasi või muu mängutoa vara on läinud katki või rikutud, siis palume teavitada sellest meid koheselt peo lõppedes. Kui mõni atraktsioonidest on purunenud, siis ei tohi seda enam kasutada turvalisuse kaalutlusel. Ka pealt näha väike katkine plastiku tükk võib lõigata läbi lapse õrna naha ja tekitada suuremaid vigastusi.
 19. Mängutoal on õigus nõuda rikutud esemete eest peo korraldajalt/teenuse tellijalt kahju hüvitamist. Mõne mänguasja puhul ei ole võimalik seda parandada või mõnda osa välja vahetada. Siis võib juhtuda, et tuleb hüvitada eseme kahju täies ulatuses. Seda saab vältida asjade heaperemeheliku kasutamisega.
 20. Üritus tuleb lõpetada vastavalt broneeritud ajale. Ruumid tuleb vabastada broneeritud aja lõpuks, et mängutoa töötaja saaks teha ettevalmistusi järgmiste külastajate saabumiseks.
 21. Lahkudes palume kontrollida, et keegi külastajatest ei unustanud oma isiklikke asju mängutoa ruumidesse. Kui hiljem selgub, et siiski on mõni asi kadunud ja et see võis kaduma minna just mängutoas, palume sellest teada anda meili teel või helistades mängutoa telefonil. Kõik leitud esemed säilitatakse kuu aega.
 22. Probleemide esinemisel või küsimuste tekkimisel võtke ühendust mängutoa telefonil.

Moto Mängutuba

Moto Mängutuba